Wnieś wiosnę wielobarwnością

Bez kategorii
Początek kalendarzowej wiosny już jest. I to tyle, bo jej samej jak do chwili obecnej nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi również nie rozpieszczają stąd postanowiłyśmy przyciągnąć ją kolorem. Jeśli tak jak my spragniona jesteś barw w swojej szafie, zajrzyj co kolorowego mają w ofercie hipermarkety dookoła ciebie, i już teraz ubierz na siebie coś ekspresywnego. Oto kilka naszych podpowiedzi.

Kobieta w różowej spódnicy
Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com
Każda z nas ma jeden bądź więcej ukochanych kolorów. Niemało naszych szaf komponuje się z ubrań w jednym względnie dwóch podstawowych barwach, ale w rozlicznych tonach jak też zestawieniach. Szafy w takim przypadku stają się jednostajne, przytłumione i brakuje w nich życia. Wybór określonych kolorów ukazuje naszą osobowość. Zabarwienia mogą nam dużo powiedzieć o danej osobie. Wymagane jest zatem, ażeby zrozumieć znaczenie każdego z kolorów. Stosunkowo prosto jest stworzyć szafę, w jakiej odnajdują się ubrania, jakie do ciebie pasują i w których ty czujesz się znakomicie. To może być w gruncie rzeczy satysfakcjonujące, pod warunkiem, jeśli wiesz, w jaki sposób je nosić – http://kraina-stylu.pl/jak-nosic-dlugie-spodnice/. Kiedy poznasz już, który z kolorów konweniuje do ciebie, możesz zacząć łączyć go z dalszymi i wspaniale wyglądać. Poniżej znajdziesz sugestie, jakim sposobem dopasować kolor odzienia, jaki konweniowałby do ciebie jak też twej osobowości.

Kiedy zakładasz żółty top lub koszulę, upewnij się, że towarzyszą mu jeansy względnie spódnica w ciemnym odcieniu. Kolory, takie jak czarny, popielaty bądź ciemnoniebieski, będą kapitalnym dopełnieniem odcienia żółtego. Przykładowo panowie mogą używać żółtego jako wyróżniającego zabarwienia na koszuli albo krawacie. Panie winny jednak unikać śmiałych kanarkowych okryć. Mogą one wykorzystać jednak żółte apaszki bądź drobne desenie na swetrach, dzięki temu na pewno udoskonalą swój styl.


dziewczyna w sukience
Autor: Jorah Mormont
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety mogą wkładać stroje w odcieniu pomarańczowym tylko w takim przypadku jeśli stanowi on dopełnienie ich koloru skóry. Odcień ten w większości wypadków współgra z mocnymi kolorami, takimi jak ciemnoniebieski, popielaty czy nawet czarny. Kolor brzoskwiniowy, jaki tak naprawdę jest wariantem koloru pomarańczowego sprawia, iż kobiety przedstawiają się młodo i świeżo. Czasami poza tym dobrze jest zaszaleć z kolorami i fasonami: kraina-stylu.pl . Dla płci pięknej kolor tenże wspaniale nadaje się na płaszcze, bluzki oraz suknie. Niemniej jednak jest to zwykle zbyt mocny kolor, by wkładać go co dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>