Tag Archives: wygląd

wygląd

Bez kategorii

Wnieś wiosnę wielobarwnością

Published by:

Kobieta w czerwonej sukience
Początek kalendarzowej wiosny już jest. I to tyle, bo jej samej jak do chwili obecnej nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi również nie rozpieszczają stąd postanowiłyśmy przyciągnąć ją kolorem. Jeśli tak jak my spragniona jesteś barw w swojej szafie, zajrzyj co kolorowego mają w ofercie hipermarkety dookoła ciebie, i już teraz ubierz na siebie coś ekspresywnego. Oto kilka naszych podpowiedzi.

Continue reading “Wnieś wiosnę wielobarwnością” »

Dwa rodzaje butów które są nieodzowne w damskiej szafie

Published by:

rękawiczki
Wszyscy wiedzą, że buty są jedną ze słabości płci pięknej, konkurując z torebkami i kosmetykami. Niektóre wręcz można są nazywane uzależnionymi od butów. Kiedy zapytamy kobietę który rodzaj obuwia jest im niezbędny będą wymieniać różne fasony : baleriny , bo wygodne, kozaki na zimę, klapki na lato, kalosze na jesień a dodatkowo jeszcze szpilki, bo są idealne na spotkania służbowe.

Continue reading “Dwa rodzaje butów które są nieodzowne w damskiej szafie” »

Bez kategorii

Doskonały sposób na nienaganny makijaż

Published by:

makijaż permanentny wrocław
Obecnie mamy coraz mniej czasu. Świat pędzi, a my razem z nim. Codzienne zabieganie sprawia, iż sięgamy po rozwiązania, jakie pomagają nam w zaoszczędzeniu bezcennego czasu, także jeśli chodzi o kosmetykę.
Każda klinika urody proponuje na przykład swoim usługobiorcom, zwłaszcza kobietom, cieszący się dużą popularnością makijaż permanentny.

Continue reading “Doskonały sposób na nienaganny makijaż” »