Category Archives: Urodowe triki

Czy puder prasowany Vichy jest specyfikiem godnym uwagi?

Published by:

puder
Puder to kosmetyk, którego funkcją jest stabilizacja i utrwalenie makijażu. W zależności od składu, może posiadać cechy matujące, rozświetlające, lub brązujące, może asymilować sebum, także zapobiegać przesuwaniu się i wycieraniu makijażu. Puder Vichy jest wytwarzany w taki sposób, żeby odbijał światło. Jest to kosmetyk, którego funkcją jest statyczność i utrwalenie makijażu. Wybierając ton pudru wypada pamiętać o normalnej kolorystyce skóry, a jeśli mamy ochotę odmienić kolor cery, inspirować się temperaturą barwową gruntu.

Continue reading “Czy puder prasowany Vichy jest specyfikiem godnym uwagi?” »

Te zabiegi kosmetyczne pozwalają dbać o urodę, a dodatkowo są dziś dostępne w niemal każdym salonie

Published by:

trądzik
Współczesna kobieta dysponuje różnymi narzędziami oraz środkami, by zadbać o swą urodę. W profesjonalnych salonach kosmetycznych można poddawać się doskonałym zabiegom, za sprawą których skóra staje się młodsza i ładniejsza. W służbie urody występują zarówno salony kosmetyczne, jak też gabinety medycyny estetycznej. Teraz każda kobieta może radować się pięknem i młodym wyglądem.

Continue reading “Te zabiegi kosmetyczne pozwalają dbać o urodę, a dodatkowo są dziś dostępne w niemal każdym salonie” »

Urządzenia kosmetyczne muszą posiadać dobre certyfikaty

Published by:

urządzenia kosmetyczne
Im więcej różnych zabiegów będzie nam oferował gabinet kosmetyczny, tym chętniej będziemy wykorzystywać z jego propozycji. Dlatego warto zobaczyć, w jakie sprzęty będzie wyposażony ten gabinet, do którego pragniemy się udać.
Czy konkretny laser do depilacji zawiera aktualne certyfikaty?
Podążanie do perfekcyjnie gładkiego ciała będzie teraz niesamowicie ważnym przedsięwzięciem, przez to wyszukiwane będą coraz bardziej nowoczesne sprzęty.

Continue reading “Urządzenia kosmetyczne muszą posiadać dobre certyfikaty” »