Category Archives: Modna kobieta na co dzień

Wybieramy dobre buty. W jaki sposób to zrobić?

Published by:

biżuteria
Świetne obuwie dopasowane do każdej pory roku i również odpowiednie jeżeli chodzi o warunki atmosferyczne to podstawa. Kolejnym istotnym warunkiem przy wyborze odpowiedniego obuwia powinna być ich funkcjonalność, to, czy przede wszystkim będą one nam odpowiadały jak również to, czy po prostu się nam spodobają.

Continue reading “Wybieramy dobre buty. W jaki sposób to zrobić?” »

Dwa rodzaje butów które są nieodzowne w damskiej szafie

Published by:

rękawiczki
Wszyscy wiedzą, że buty są jedną ze słabości płci pięknej, konkurując z torebkami i kosmetykami. Niektóre wręcz można są nazywane uzależnionymi od butów. Kiedy zapytamy kobietę który rodzaj obuwia jest im niezbędny będą wymieniać różne fasony : baleriny , bo wygodne, kozaki na zimę, klapki na lato, kalosze na jesień a dodatkowo jeszcze szpilki, bo są idealne na spotkania służbowe.

Continue reading “Dwa rodzaje butów które są nieodzowne w damskiej szafie” »

Modne botki – są one koniecznie miej je na jesień i zimę

Published by:

Moda damska, swiąteczne stylizacje
Z całą pewnością każda pani zgodzi się z opinią, że botki to podstawa każdej kolekcji butów, zwłaszcza tych pasujących na nieco zimniejsze dni. To obuwie, które jest komfortowe, gwarantuje odpowiednią ochronę przed niską temperaturą i wiatrem, a ponadto pasuje do różnych stylizacji – mniej lub bardziej oficjalnych.
Z pewnością każda z nas ma niejedną parę botków w swojej kolekcji, lecz dobrze wiemy, iż butów nigdy nie za wiele! Warto skusić się na modne botki, które będa zgodne z trendami na aktualny sezon.

Continue reading “Modne botki – są one koniecznie miej je na jesień i zimę” »